Logo: Powiat Średzki Gmina Międzyrzecz

Logo: MigamMigam Logo: BIPBIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Strona główna

Nowym dyrektorem Ośrodka Pomocy Społecznej została Ewelina Niwald

Ilustracja do informacji: Nowym dyrektorem Ośrodka Pomocy Społecznej została Ewelina Niwald
Nowa Pani dyrektor spotkała się dziś z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej. – Jest osobą kompetentną i doświadczoną – zapewniał burmistrz Remigiusz Lorenz.

Podczas dzisiejszego spotkania z pracownikami nowa dyrektor Ewelina Niwald podkreślała, że pomoc społeczna jest skuteczna, kiedy przynosi rezultaty. Zapewniała, że pracownicy mogą liczyć na jej wsparcie. Burmistrz Remigiusz Lorenz akcentował, że jest osobą doświadczoną i kompetentną. – Ostatnio kierowała Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Lubniewicach, a wcześniej poznała arkana tej trudnej służby jako pracownik socjalny – dodał.
 
Burmistrz zaznaczał, praca socjalna i pomoc społeczna to bardzo ważne oraz wrażliwe dziedziny życia społecznego. Podziękował pracownikom za ich wielkie serca i zaangażowanie w niesienie pomocy mieszkańcom naszej gminy. – Indywidualne gratulacje złożył Marlenie Czekale-Dąbrowskiej, która przez ostatnie miesięcy pełniła obowiązki dyrektora OPS. – Znakomicie wywiązała się Pani z tego zadania – mówił.
 
Ośrodek wspiera osoby znajdujące się w trudnej sytuacji. Placówce podlegają też Dom Dziennego Pobytu Senior+ oraz noclegownia dla bezdomnych.
 
E. Niwald zastąpiła Marię Górną, która przed kilkoma miesiącami przeszła na emeryturę – po 40 latach pracy, w tym sześciu na stanowisku dyrektora międzyrzeckiego OPS.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją