Logo: Powiat Średzki Gmina Międzyrzecz

Logo: MigamMigam Logo: BIPBIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Strona główna

Warsztaty na temat strategii rozwoju Międzyrzecza

Ilustracja do informacji: Warsztaty na temat strategii rozwoju Międzyrzecza
Gminy Międzyrzecz Świebodzin i Sulęcin - wraz ze Związkiem Miast Polskich – opracowują kluczowy ze względu na rozwój naszego regionu i na możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych dokument, jakim będzie Strategia Rozwoju Ponadlokalnego Świebodzińsko-Międzyrzeckiego Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego.
 
 
W dokumencie tym zapisane zostaną najważniejsze kierunki rozwoju. Wskażemy także wspólnie projekty, których realizacja będzie możliwa w ramach środków pomocowych, w tym krajowych i tych z Unii Europejskiej.
 
Ważnym elementem przygotowania strategii jest udział w jej opracowaniu lokalnych liderów, czyli przedstawicieli samorządu, organizacji pozarządowych i młodzieży. Dzięki niemu mają Państwo realną możliwość wpływu na to, jakie projekty i pomysły zostaną ujęte w tworzonym dokumencie.
 
Chcielibyśmy, wraz z prowadzącym prace Związkiem Miast Polskich, zaprosić Państwa do zgłoszenia się na warsztat konsultacyjny Open Space, będący formą swobodnej dyskusji w mniejszych grupach tematycznych.
 
Warsztat planujemy na piątek 24 marca. Rozpocznie się o godz. 11.00 w Bibliotece Miejskie w Międzyrzeczu. Dokładne informacje zostaną do Państwa przekazane z początkiem przyszłego tygodnia, po zebraniu przez Związek Miast Polskich formularzy rejestracyjnych.
Możliwość rejestracji do poniedziałku. Ilość miejsc jest ograniczona.
 
Zapraszamy i prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz wskazanie obszarów tematycznych, które Państwa interesują.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją