Logo: Powiat Średzki Gmina Międzyrzecz

Logo: MigamMigam Logo: BIPBIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Strona główna

Statuetka dla burmistrza

Ilustracja do informacji: Statuetka dla burmistrza
 
Lubuska Organizacja Pracodawców uhonorowała burmistrza Remigiusza Lorenza tytułem  Lubuski Przyjazny Pracodawca.
 
Burmistrz otrzymał prestiżowy tytuł w kategorii Pracodawcy Samorządowego – jako jedyny samorządowiec z naszego regionu. Uroczyste wręczenie certyfikatu i okolicznościowej statuetki odbyło się 8 września w Gorzowie podczas XX Spotkania Seminaryjno-Integracyjnego Lubuskich Pracodawców.
 
- To dla mnie ogromne wyróżnienie. Urząd Miejski realizuje wiele zadań na rzecz Mieszkańców Gminy, ale jest także wzorowo funkcjonującym i zarządzanym zakładem pracy, co potwierdza przyznany mi  przez ekspertów tytuł przyjaznego pracodawcy – zaznacza R. Lorenz.
 
Nagroda jest wyróżnieniem przyznawanym pracodawcom wykazującym się szczególną dbałością o zachowanie standardów zarządzania. – Nagradzani przez nas pracodawcy wyróżniają się troską o rozwój pracowników, ich bezpieczeństwo pracy, przejrzystą polityką informacyjną, a także aktywną współpracą i dostrzeganiem potrzeb lokalnego środowiska, czyli wspieraniem sportu, kultury i sztuki, czyli działaniami nazywanymi Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu – zaznacza honorowy prezes LOP Ryszard Barański, który wręczył burmistrzowi okolicznościową statuetkę.
 
Statuetkę i honorowy tytuł Lubuski Pracodawca 30-lecia odebrał na tym spotkaniu również mieszkaniec  w naszej gminy Dariusz Mukomiłow – prezes firmy POL-STRAUTMANN Sp. z o.o. we Lwówku.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją