Logo: Powiat Średzki Gmina Międzyrzecz Logo: Odlotowy Miedzyrzecz

Logo: MigamMigam Logo: BIPBIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiNajbliższe wydarzenia

Strona główna

Zagraj w grę miejską „Zgrany Międzyrzecz”

Ilustracja do informacji: Zagraj w grę miejską „Zgrany Międzyrzecz”
"Międzyrzecka Majówka" za nami, ale to nie koniec atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Was w tym jednym z najpiękniejszych miesięcy w roku.
Zagubione koperty, porwane przez wiatr wskazówki, zatarte ślady, papierowe mapy... A gdyby dało się prościej i nowocześniej? Poznajcie grę miejską, w której nie polegamy na przypadku, nie straszne nam deszcz i wiatr. Wszystkie zadania od razu będziecie posiadać przy sobie (choć nie od razu dostępne). To od Was będzie zależało, które pytania rozwiążecie i jakie miejsca postanowicie odwiedzić. Odkryjcie na nowo zakamarki Międzyrzecza, buszując po placach, skwerach i uliczkach oraz świeżym okiem spójrzcie nie tylko na architekturę i klimat miasta, ale również na gry miejskie...
Gra przeprowadzona zostanie podczas Nocy Muzeów 20 maja 2017 r. Zapraszamy grupy od 2 do 5 osób. Jeśli pragniecie wziąć udział w wydarzeniu prosimy o rejestrację drogą mailową na adres: e-mail. Przy rejestracji prosimy podać imiona, nazwiska, wiek wszystkich członków grupy oraz wpisać w temacie wiadomości NOC lub DZIEŃ, w zależności od preferowanych godzin gry. Na zgłoszenia czekamy do 18.05.2017 r. Po wysłaniu zgłoszenia uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje zwrotne.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją