Logo: Powiat Średzki Gmina Międzyrzecz

Logo: MigamMigam Logo: BIPBIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Doposażenie sal wiejskich w miejscowościach Kursko i Wyszanowo - Gmina Międzyrzecz

m. Kursko
Doposażenie sali wiejskiej w m. Kursko polegało na zakupie: regału zamykanego z drzwiami przesuwnymi na naczynia, chłodziarki, zestawu nagłaśniającego składającego się z: 4 głośniki, wzmacniacz, 2 mikrofony, odtwarzacz płyt CD, kable, statywy. Celem będzie realizacja Przedsięwzięcia I: Tworzenie centrów kulturalnych na bazie świetlic wiejskich. Małe projekty, w które wpisuje się wyposażenie świetlic i sal wiejskich.
m. Wyszanowo
Doposażenie sali wiejskiej w m. Wyszanowo polegało na zakupie: 120 szt. 10 osobowych stołów oraz zakupie 120 szt. krzeseł tapicerowanych. Celem będzie realizacja Przedsięwzięcia I: Tworzenie centrów kulturalnych na bazie świetlic wiejskich. Małe projekty, w które się wpisuje wyposażenie świetlic i sal wiejskich.
 
Głównym celem operacyjnym było podniesienie standardu życia mieszkańców wsi Kursko i Wyszanowo poprzez doposażenie sal wiejskich celem zachowania dziedzictwa kulturowego. Realizacja przedsięwzięcia zapewni realizację celu i spowoduje kontynuację tradycji historycznych miejscowości i regionu. Cel ten jest zgodny z celami określonymi w PROW oraz z Lokalną Strategia Rozwoju Stowarzyszenia "LGD DZIAŁAJ Z NAMI". 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją