Logo: Powiat Średzki Gmina Międzyrzecz

Logo: MigamMigam Logo: BIPBIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Kursy online dla ósmoklasistów i maturzystów

25-10-2023

Kursy dla ósmoklasistów i maturzystów ze zniżką 75%! Jak skorzystać?

Ilustracja do informacji: Kursy dla ósmoklasistów i maturzystów ze zniżką 75%! Jak skorzystać?
Czy wiecie, że w tym roku szkolnym wszyscy ósmoklasiści uczęszczający do szkół na terenie naszej gminy, a także wszyscy maturzyści z terenu powiatu międzyrzeckiego, mogą skorzystać ze świetnych kursów przygotowujących do egzaminów i to z ogromną zniżką wynoszącą aż 75%? Wszystko to dzięki porozumieniu podpisanemu przez Gminę Międzyrzecz z Fundacją Miasto i Lecturus, będącego spin-offem Uniwersytetu Warszawskiego.
 
Dlaczego warto zainwestować w te kursy?
 
Ekspert w dziedzinie: Kursy są prowadzone przez laureatów konkursu Nauczyciel Roku, którzy posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu online.
Jakość: Program kursów jest w pełni zgodny z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Wsparcie: Za kursami stoi Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego, gwarantujący najwyższy poziom merytoryczny.
Atrakcyjna cena: Dzięki współpracy z Fundacją Miasto, powołaną przez Związek Miast Polskich, ósmoklasiści z terenu naszej gminy i uczniowie szkół średnich z terenu całego powiatu mogą skorzystać z aż 75% zniżki!
Wsparcie dla potrzebujących: Dla uczniów z ośrodków wychowawczych oraz objętych pieczą zastępczą organizatorzy zapewniają całkowicie bezpłatne kursy.
 
Jak to działa?
 
Dzięki podpisanemu przez władze gminy porozumieniu z Fundacją Miasto, na stronie kursów lecturusjunior.pl została aktywowana specjalna ulga. Wystarczy wprowadzić kod pocztowy 66-300, aby skorzystać z tej niesamowitej oferty.
 
Co zawierają kursy?
Kursy startują 6 listopada i obejmują 25 godzin lekcyjnych dla każdego z trzech przedmiotów: matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w formie online, z dostępem do materiałów VOD z poprzednich lekcji. Podczas kursu uczniowie nie tylko utrwalą wiedzę, ale także poznają strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
 
Nie przegap tej okazji!
To wyjątkowa szansa, by przygotować się do egzaminów i zainwestować w swoją przyszłość. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty i dołączenia do grona tych, którzy postawili na sukces.
Aby dowiedzieć się więcej zapisz się także na WEBINARIUM dla rodziców. Odbędzie się ono 26 października o godzinie 18.00.