Narzędzia i usługi

Najbliższe wydarzenia

05-09-2019

Turniej Siatkarski z okazji XX-lecia Hali Widowiskowo Sportowej w Międzyrzeczu.

Ilustracja do informacji: Turniej Siatkarski z okazji XX-lecia Hali Widowiskowo Sportowej w Międzyrzeczu.
Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Wypoczynku wraz z Gminą Międzyrzecz oraz Klubem GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz zapraszają wszystkich kibiców na Turniej Siatkarski z okazji XX-lecia Hali Widowiskowo Sportowej w Międzyrzeczu.

Turniej odbędzie się dnia 14 września 2019 r. o godz. 10:00 w Hali Widowiskowo Sportowej w Międzyrzeczu.

Siatkarze „Jedynki” Mistrzami Polski!

Ilustracja do informacji: Siatkarze „Jedynki” Mistrzami Polski!
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka” z Międzyrzecza wywalczyli zloty medal na Mistrzostwach Polski w Mini Siatkówce Kinder Plus Sport, które rozegrane zostały w Zabrzu.

W eliminacjach do mistrzostw wystartowało 47 tys. młodych siatkarzy z całego kraju. Do finału zakwalifikowano 32 najlepsze zespoły w trzech kategoriach wiekowy: dwójki (klasy czwarte), trójki (klasy piąte) i czwórki (klasy szóste).

W finale wystartowały dwa zespoły z UKS „Jedynka” ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu. Drużyna „dwójek”  - w składzie Piotr Grobelny, Alan Stachowiak, Tymon Humeniuk – pokazała przysłowiowy pazur i wywalczyła złoty medal. W finale po zaciętej walce międzyrzeczanie pokonali rywali z PSP nr 11 Kędzierzyn Koźle i PSP Domecko 2:1 (24:22, 15:17, 11:9).

W nagrodę za zwycięstwo siatkarze otrzymali voucher na wyjazd na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, który odbędzie się na początku sierpnia w Krakowie, a także piłki i limitowaną wersję plakatu reprezentacji Polski z autografami zawodników.

Naszej "trójce” w składzie: Szymon Matuszewski, Adam Jankowski, Wojciech Adamirowicz i Konrad Pacholak - udało się poprawić wynik z ubiegłego roku, zajmują 15 miejsce w Polsce.

Trenerami młodych mistrzów są Anna i Alojzy Grobelni.

Gratulacje dla zawodników i szkoleniowców!