Logo: Powiat Średzki Gmina Międzyrzecz

Logo: MigamMigam Logo: BIPBIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiNajbliższe wydarzenia

Adoptuj psa

15-03-2018

Adoptuj psa lub kota

Adoptuj psa
Urząd Miejski w Międzyrzeczu zamieszcza informacje w zakładce „adoptuj psa”, psów znalezionych na terenie naszej gminy. Psy wyłapywane z terenu gminy Międzyrzecz, które trafiają do schroniska, objęte są staranną opieką: są leczone, odrobaczane, sterylizowane i szczepione. Wszystkie pieski znalezione na terenie gminy Międzyrzecz można zobaczyć na stronie http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/thumbnails.php?album=84
Jeśli są Państwo zainteresowani adopcją pieska, którego zdjęcie jest zamieszczone na stronie schroniska lub adopcją innego psa, proponujemy przeanalizować informacje umieszczone na stronie internetowej www.wetserwis.com. Informacje o zasadach adopcji można uzyskać również bezpośrednio w schronisku lub za pośrednictwem naszego urzędu. Przed planowaną wizytą w schronisku najlepiej umówić się telefoniczne.
 
Kontakt ze schroniskiem: VET – ZOO SERWIS z siedzibą w Trzciance
                                                 ul. M. Konopnickiej 62, 64-980 Trzcianka,
                                                 tel: (67) 216 57 50, 691 995 888 bezpośrednio do schroniska
 
Kontakt z Urzędem Miejskim w Międzyrzeczu: tel. (95) 742 69 85, ul. Rynek 7, 66-300 Międzyrzecz (I piętro, pokój 206).

Adoptuj kota
Gmina Międzyrzecz realizuje Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta i gminy Międzyrzecz, poprzez :
  •     dokarmianie kotów wolno żyjących
  •     sterylizację i kastrację kotów (wniosek poniżej)

Urząd Miejski w Międzyrzeczu, w zakładce ,,Adoptuj Kota” zamieszcza informacje o kotach, które są gotowe do adopcji.  Przebywają one w tzw. ,,Domu Kota’’ i są pod opieką Skwierzyńskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt ,,Zwierzaki Niczyje”. Do ,,Domu Kota’’ przyjmowane są koty bezpańskie, chore lub po wypadkach.
Jeśli są Państwo zainteresowani adopcją kota, którego zdjęcie jest zamieszczone na stronie lub wolontariatem w „Domu Kota” można kontaktować się pod numerem telefonu: 512 058 948
Wszelkich i szczegółowych informacji udziela Wydział Gospodarki Mieniem w Międzyrzeczu: tel. (95) 742 69 85, ul. Rynek 7, 66-300 Międzyrzecz (I piętro, pokój 206).
 
Wniosek