Logo: Powiat Średzki Gmina Międzyrzecz

Logo: MigamMigam Logo: BIPBIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

28-05-2018

Wykaz projektów zakwalifikowanych do głosowania w Budżecie Obywatelskim 2019

Ilustracja do informacji: Wykaz projektów zakwalifikowanych do głosowania w Budżecie Obywatelskim 2019
Poniżej prezentujemy wykaz projektów zakwalifikowanych do głosowania w Budżecie Obywatelskim 2019. Głosy na wybrane przez siebie projekty będzie można oddawać już od jutra i wtedy też podamy szczegóły dot. głosowania.
 
28-05-2018

Wystawa „Weterani Niepodległości 1918-2018” w Międzyrzeczu

Ilustracja do informacji: Wystawa „Weterani Niepodległości 1918-2018” w Międzyrzeczu
Dzięki Fundacji Bezpieczeństwa i Rozwoju Stratpoints od 28 maja do 4 czerwca br. zapraszamy do obejrzenia wystawy pn. ,,Weterani Niepodległości 1918-2018". Projekt składa się z plansz wystawienniczych z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Ekspozycja zlokalizowana jest na os. Kasztelańskim przy boisku Orlik.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

28-05-2018

Święto Między Rzekami 2018

Ilustracja do informacji: Święto Między Rzekami 2018
Tegoroczne Dni Międzyrzecza-Święto Między Rzekami rozpoczęły się od wspólnego zdjęcia z okazji 770-lecia nadania praw miejskich Międzyrzeczowi. Wieczorem plac przy hali widowiskowo-sportowej wypełnił się po brzegi podczas koncertów zespołów Classic, Defis, Weekend i Czadoman, które rozgrzały międzyrzecką publiczność rytmami w stylu disco polo. Pomiędzy koncertami można było oglądnąć niesamowite show motocyklowe Pawła Karbownika. Drugi dzień świętowania to również moc wspaniałych i niezapomnianych atrakcji. Tradycyjnie o poranku odbyły się zawody wędkarskie o puchar burmistrza Międzyrzecza, a następnie w hali widowiskowo-sportowej Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w sumo. Popołudnie obfitowało w liczne atrakcje dla dzieci i nie tylko, w specjalnie przygotowanych strefach animacji, sportowej, mundurowej oraz strefie gier planszowych. Na scenie, z okazji Dnia Matki wystąpiły maluchy z międzyrzeckich przedszkoli. Wieczorem publiczność porwał koncert Sławomira, DJ Adamusa wraz z saksofonistą Pesos Sax Fighter oraz energetyczne Blue Cafe.  

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

97Galeria zdjęć: Święto Między Rzekami 2018

26-05-2018

Życzenia z okazji Dnia Matki

Ilustracja do informacji: Życzenia z okazji Dnia Matki
Drogie Mamy!
 
W dniu Waszego święta składam Wam najserdeczniejsze podziękowania za Wasz trud i poświęcenie dla najbliższych. Wszystkim Mamom z naszej gminy życzę, aby nie tylko od święta otaczały Was miłość i szacunek.
 
                                                                           Burmistrz Międzyrzecza
                                                                               Remigiusz Lorenz
27-05-2018

Życzenia z okazji Dnia Samorządowca

Ilustracja do informacji: Życzenia z okazji Dnia Samorządowca
Szanowni Państwo!
 
Z okazji Dnia Samorządowca obchodzonego tradycyjnie 27 maja, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym oraz satysfakcji w życiu zawodowym. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i codziennej ciężkiej pracy na rzecz lokalnych wspólnot, przyczyniają się Państwo do pozytywnych zmian i stałej poprawy warunków życia naszych mieszkańców. Niech konsekwencja w działaniu i ludzka życzliwość towarzyszą Państwu na co dzień. Życzę szczęścia, zdrowia, pomyślności w życiu osobistym, satysfakcji i wytrwałości, abyście mogli Państwo w pełni realizować swoje plany.                                
                                                                                     Burmistrz Międzyrzecza           
                                                                                        Remigiusz Lorenz
25-05-2018

Stowarzyszenie LGD Brama Lubuska informuje o możliwości składania wniosków

Ilustracja do informacji: Stowarzyszenie LGD Brama Lubuska informuje o możliwości składania wniosków
STOWARZYSZENIE LGD BRAMA LUBUSKA informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020.
  1. Zakres tematyczny operacji:        
Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej - budowa nowych obiektów w ramach rozwoju ogólnodostępnej  i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej na obszarze wiejskim objętym „Strategią Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność STOWARZYSZENIA LGD BRAMA LUBUSKA na lata 2014-2020”  w rozumieniu art. 2 pkt. 19 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1303/2013 z dnia 17 grudnia 2013 r. ustanawiającego wspólne przepisy dotyczące Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego, Funduszu Spójności, Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego oraz ustanawiające przepisy ogólne dotyczącego Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego, Funduszu Spójności i Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego oraz uchylające rozporządzenie Rady (WE) nr 1083/2006 (Dz. Urz. UE L 347 z 20.12.2013, str. 320)
 
 
25-05-2018

LI sesja Rady Miejskiej w Międzyrzeczu

Ilustracja do informacji: LI sesja Rady Miejskiej w Międzyrzeczu
24-05-2018

Zapraszamy na Dni Talentu AMO

Ilustracja do informacji: Zapraszamy na Dni Talentu AMO
23-05-2018

Pozostały 2 dni do Święta Między Rzekami

Ilustracja do informacji: Pozostały 2 dni do Święta Między Rzekami
Drodzy Mieszkańcy! Do Dni Międzyrzecza zostały już tylko 2 dni. Informujemy, że w piątek od godziny 8:00 nastąpi zamknięcie drogi w kliku miejscach, co obrazuje grafika, którą dołączamy poniżej. Dla przyjezdnych zabezpieczony został parking. 
Przypominamy, Dni Międzyrzecza - Święto Między Rzekami rozpocznie się o godz. 17:00 przed ratuszem, gdzie zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie z drona. Od 18:30 startujemy ze strefą koncertową w rytmach disco-polo.
22-05-2018

Bezpłatne czipowanie psów w gminie Międzyrzecz

Ilustracja do informacji: Bezpłatne czipowanie psów w gminie Międzyrzecz